Майстерня Подарунків    Блог   Шаблони листів   Лист від Діда Мороза - шаблон №10
 10.11.2017

Лист від Діда Мороза - шаблон №10

Лист від Діда Мороза - шаблон №10

Лист від Діда Мороза - шаблон №10

Привіт, Костю!

Дуже радий, що можу сісти за свій письмовий стіл біля каміна та написати тобі листа. Вітер насвистує в димар свої пісні, наче у сопілку, змушуючи полум'я в каміні горіти ще сильніше. Ельфи вже тихо сплять після насиченого дня, бо роботи зараз на фабриці подарунків - дуже багато, і кожен займається своєю справою.

Дивлюся у список дітей, який лежить у мене на столі, розгорнутий і притиснутий великою кришталевою кулею зі снігом, що падає всередині. Тобі вже виповнилося 3 роки. Знаєш, ельфи у такому віці бувають дуже непосидючими. Вони люблять грати у сніжки з совами та полярними ведмедями. А під кінець полярного дня, який триває з Березня по Вересень, вони так неохоче вертаються назад до фабрики.

Бачу цього року ти від них не відставав – багато дивишся мультфільми, так? Але, з іншого боку, ти ходиш у садок на айкідо, вивчив перші вірші. Думаю, приїду за такі заслуги до тебе із фігурками черепашок-ніндзя.

У списку дітей зустрічав Артема, Ваню та Єгора. Від них теж отримав листи та обов'язково напишу відповіді. Головне - щоб наша Північна Пошта не підвела і все прийшло вчасно. Жаль, що місце в листі закінчується, але добре, що прийде Новий рік, і я скоро тебе навідаю.

З турботою, Дід Мороз!

 

Сподобався цей чарівний лист? Ми не сумніваємося, що саме воно викликає мурашки та сповнює серце любов'ю. Оригінальні привітання від Діда Мороза - наша основна робота.

Схожі статті
Лист від Діда Мороза - шаблон №6
Лист від Діда Мороза - шаблон №6 Привіт, Жужику! Пише тобі найвідоміший Дідусь у світі, який приходить тільки до тих діточок, хто в нього вірить і хто його чекає. Ти – саме той...
Читати
Новорічний лист від Діда Мороза
Новорічний лист від Діда Мороза Подарунок на новий рік дитині - це наші листи як справжня казка! Наша майстерня створіє новорічний лист подарунок від Діда Мороза, про який ми всі так мріяли...
Читати
Лист від Діда Мороза - шаблон №3
Лист від Діда Мороза - шаблон №3 Приклад новорічного листа дитині Привіт, Оленко! З Новим Роком тебе! Посміхайся, веселись і насолоджуйся, адже святковий час прийшов, всі лісові...
Читати
cart
0