Майстерня Подарунків    Блог   Шаблони листів   Лист від Діда Мороза - шаблон №10
 10.11.2017

Лист від Діда Мороза - шаблон №10

Лист від Діда Мороза - шаблон №10

Лист від Діда Мороза - шаблон №10

Привіт, Костю!

Дуже радий, що можу сісти за свій письмовий стіл біля каміна та написати тобі листа. Вітер насвистує в димар свої пісні, наче у сопілку, змушуючи полум'я в каміні горіти ще сильніше. Ельфи вже тихо сплять після насиченого дня, бо роботи зараз на фабриці подарунків - дуже багато, і кожен займається своєю справою.

Дивлюся у список дітей, який лежить у мене на столі, розгорнутий і притиснутий великою кришталевою кулею зі снігом, що падає всередині. Тобі вже виповнилося 3 роки. Знаєш, ельфи у такому віці бувають дуже непосидючими. Вони люблять грати у сніжки з совами та полярними ведмедями. А під кінець полярного дня, який триває з Березня по Вересень, вони так неохоче вертаються назад до фабрики.

Бачу цього року ти від них не відставав – багато дивишся мультфільми, так? Але, з іншого боку, ти ходиш у садок на айкідо, вивчив перші вірші. Думаю, приїду за такі заслуги до тебе із фігурками черепашок-ніндзя.

У списку дітей зустрічав Артема, Ваню та Єгора. Від них теж отримав листи та обов'язково напишу відповіді. Головне - щоб наша Північна Пошта не підвела і все прийшло вчасно. Жаль, що місце в листі закінчується, але добре, що прийде Новий рік, і я скоро тебе навідаю.

З турботою, Дід Мороз!

 

Сподобався цей чарівний лист? Ми не сумніваємося, що саме воно викликає мурашки та сповнює серце любов'ю. Оригінальні привітання від Діда Мороза - наша основна робота.

Схожі статті
Лист від Діда Мороза - шаблон №2
Лист від Діда Мороза - шаблон №2 Привіт, Сашко! Тобі вже 13 років. Щороку ти знаходив мої чарівні посилки під ялинкою - як, наприклад, скейт минулого року. Цього місяця ельфи навіть...
Читати
Лист від Діда Мороза для найдоросліших
Дід Мороз ніколи не забував Вас - він завжди спостерігав за Вашим життям та Вашими успіхами! Цього року настав час, щоб Ваші друзі та близькі знову повірили у казку та отримали справжній лист -...
Читати
Шаблон іменного листа від Дідуся Мороза
Шаблон іменного листа від Дідуся Мороза Привіт, Микито! Якщо б ти тільки знав, як мені увесь час кортіло нарешті сісти у своє велике крісло біля каміну, дістати перо, чорнила з...
Читати
cart
0