Блог

Святий Миколай дарує чудо дорослим
Чудова можливість втілити дитячі мрії в реальність! Замовляйте зразки листів до Дня Святого Миколая у Майстерні подарунків та пориньте у світ казки разом з малечею! 
Читати
Лист до Святого Миколая
Безкоштовний зразок листа до Святого Миколая, зразки листів до Діда Мороза або до Санти. Тепер зразки листів до Миколая у Майстерні подарунків стали доступними! Запрошуємо всіх дітей висловити свої бажання і написати особливий лист до цього чарівного свята. Подаруйте своїм дітям чарівну можливість поділитися своїми мріями зі Святим Миколаєм цього року!  
Читати
Санта-Клаус і його ельфи
Санта Клаус - це легендарна фігура, яка в інших країнах також відома як Святий Миколай, Фадед Мороз, Пере Нодвіг, та іншими іменами. Санта Клаус є однією з найвідоміших постатей в світовій культурі, особливо серед дітей.
Читати
Подарунки на День Святого Миколая
День Святого Миколая — особливе свято, на яке з нетерпінням чекають діти. Саме з нього в Україні традиційно розпочинається цикл зимових свят.
Читати
Іменний лист від Зимового Миколая наймолодшим
Напередодні зимових канікул усі з нетерпінням чекають на День Святого Миколая - одне з найулюбленіших свят серед дітей. Звичайно, головним атрибутом свята є подарунки, які діти можуть знаходити у взутті, під подушками чи в інших місцях.
Читати
Шаблон іменного листа від Дідуся Мороза
Привіт, Микито! Якщо б ти тільки знав, як мені увесь час кортіло нарешті сісти у своє велике крісло біля каміну, дістати перо, чорнила з зіркового пилу та папір і нарешті написати тобі листа.
Читати
Завдання для Адвент Календаря
Завдання для Різдвяного календаря 1. Придумати 5 імен для ельфів  2. Намалювати іграшку для ялинки  3. З`їсти цукерку без рук  4. Намалювати квітку лівою рукою  5....
Читати
Безкоштовний бланк для написання листа Діду Морозу або Святому Миколаю
Заполните, пожалуйста, форму, чтобы получить бесплатный иллюстрированный бланк для написания письма Деду Морозу или Святому Николаю. Бланк придет в электронном виде - достаточно распечатать и новогодние чудеса начинаются.
Читати
Подарунки для тих, у кого все є
Подарунки для тих, у кого все є Коли ми обираємо подарунок для дитини, зазвичай перед нами стоїть одна головна мета - здивувати її. Але як це зробити, коли здається, ніби-то дитину вже нічим...
Читати
Як влаштувати дитині незабутнє новорічне свято
Діти завжди вірять у казку, а Новорічне свято - це одна з найкращих можливостей занурити у цю казку свого малюка та подарувати йому безліч незабутніх спогадів на майбутнє. Перш за все нам...
Читати
Створюємо новорічний настрій у школі
Щоб відчуття довгоочікуваної атмосфери свята з’явилося у дітей вчасно – можна створити його власноруч! Багато хто з нас запам'ятав лише щорічні святкові концерти в актовому залі та...
Читати
Що подарувати дитині на Новий Рік?
Що подарувати дитині на Новий Рік? Ну що, ви вже готові до новорічного марафону? Якщо ні, то зараз саме час замислитися над тим, яким саме ви хочете бачити своє свято, і звичайно не забути...
Читати
100 важливих справ перед Новим роком
У кожного є свій мінімальний список справ, які хочеться зробити перед цим святом, а ми запропонуємо вам свій топ-100.
Читати
Чарівний лист від Святого Миколая
Лист від Миколая для хлопчика від 3 до 6 рочків.
Читати
Святковий лист-привітання для декількох діток від Санти, Діда Мороза або Св.Миколая
Нащі ельфики пам'ятають про кожну дитинку в сім'ї. Саме тому створили індивідуальний казковий лист для декількох діток. Від Санти, Діда Мороза або Св.Миколая.
Читати
Новорічний лист від Діда Мороза
Казковий лист від Діда Мороза, який запамятається на все життя! Для діток від 3 до 6 років.
Читати
Лист від Санти
Лист від Санти, подарує незабутні емоції на всю жінку! Підходять і діткам та дорослим:) від 6 до 35 років!
Читати
Лист від Діда Мороза для найдоросліших
Справжній лист від Діда Мороза для дорослих! від 24 і до 54 років))
Читати
cart
0