Майстерня Подарунків    Блог   Свято   Подарунки на День Святого Миколая
 14.09.2023

Подарунки на День Святого Миколая

Подарунки на День Святого Миколая

День Святого Миколая — особливе свято, на яке з нетерпінням чекають діти. Саме з нього в Україні традиційно розпочинається цикл зимових свят.

Напевно, кожен з нас пам'ятає, як у дитинстві прокидався (чи прокидалася) з відчуттям, що сьогодні трапиться щось особливо чарівне та казкове. За вікном йшов сніг, а під подушкою вже чекав подарунок від доброго дідуся — святого Миколая.

Звичайно, головною традицією на День святого Миколая є написання малечею листів, в яких вони описують свої бажання. Свято Святого Миколая - час чудес і веселих сюрпризів. Це свято, коли ви можете порадувати своїх рідних та друзів невеликими, але особливими подарунками.

Ця традиція свята відзначається не лише в Україні, але й у багатьох інших країнах світу, і вона дарує нам чудову можливість виразити свою теплоту і доброту через подарунки.
Коли ви вибираєте подарунки на День Святого Миколая, важливо враховувати індивідуальність і смаки одержувача. Не забувайте, що найкращий подарунок - це той, який приносить радість і відчуття, що ви піклуєтеся про того, кому він адресований.

Коли дарують подарунки на Миколая?

Свято Святого Миколая святкують 19 грудня за старим стилем або 6 грудня за новим календарем. Цей день є символом добра, милосердя та взаємодопомоги. Однією з найрозповсюджених традицій є дарування подарунків та солодощів, які святий залишає в дитячих чоботях чи носках, поки вони сплять.

Існує традиція — готувати з малечею спеціальне печиво, яке називається "миколайчиками", а потім пригощати ним друзів і гостей. Печиво має форму сніжинок, адже після Дня святого Миколая вже традиційно починається справжня зима.

За легендою, подарунок від святого Миколая може отримати лише та дитина, яка була слухняною цілий рік. Якщо ж малеча не слухалася старших, вередувала, тоді під подушкою знайде різку.

Чому дарують подарунки на Миколая?

Дарування подарунків на Свято Святого Миколая має коріння в легенді про цього святого, який відомий своєю щедрістю та допомогою потребуючим. За легендою, він врятував три дівчини, які потребували коштів для одруження, кинувши золото через вікно їхнього дому. Таким чином, Миколай став символом щедрості та великодушності.

Святкові прикраси та віночки

Для святкування Святого Миколая люди прикрашають свої домівки гілками ялинки, свічками та прикрасами. Також дуже популярними є віночки, виготовлені з ялинкових гілок чи соломи, які використовують для оздоблення дверей та вікон. Ці віночки призначені відлякувати злих духів та принести щасливі миті у дім.

Підготовка до Свята Святого Миколая

Свято Святого Миколая - це не тільки можливість подарувати щось особливе і близьке серцю, але і час гарно провести час з родиною та друзями. Підготовка до свята може стати частиною особливого ритуалу, в якому ви вибираєте подарунки на Миколая для дорослих та дітей з любов'ю та турботою. Зробіть передвечір сімейним - заваріть какао, включіть різдвяний фільм, разом напишіть листа до Святого Миколая, помрійте, пофантазуйте та поділіться думками, планами на Новий рік.

Лист до Cвятого Миколая

Лист до святого Миколая - це ніжне та виразне звернення до святого Миколая, яке зазвичай написане дитиною або дорослою особою з великими надіями та проханнями. Цей лист може бути написаним на папері, прикрашеним різними різдвяними малюнками і супроводжуватися малюнками або іншими прикрасами.

У листі до Святого Миколая зазвичай зміст такий:

 • Привітання та вираз подяки: Лист може розпочинатися з виразів привітання та подяки за турботу та доброту, яку святий Миколай виявляє всім.
 • Вираз побажань: Основна частина листа - це місце для виразу бажань. Це можуть бути бажання щодо подарунків, здоров'я, щастя та радості для себе або для близьких людей.
 • Обіцянки: Деякі листи можуть містити обіцянки щодо того, як особа буде старанною, доброю та слухняною протягом року.
 • Завдання для святого Миколая: Деякі діти також можуть включати завдання для святого Миколая, наприклад, прохання прибрати свою кімнату або бути особливо слухняними.
 • Прощання та підпис: Лист завершується словами прощання і підписом, наприклад, "З любов'ю" або "З найкращими побажаннями".

Цей лист - це важлива традиція, яка допомагає створити атмосферу очікування і магії Різдва, а також нагадує про важливість доброти, щедрості та турботи одне про одного.

Що можна попросити в Святого Миколая?

Можна попросити Святого Миколая про багато різних речей, і це зазвичай залежить від віку та індивідуальних побажань. Вірять, що Миколай має велику доброту та може дарувати подарунки та виконувати бажання. Ось декілька ідей того, що можна попросити у Святого Миколая:

 1. Подарунки: Найпоширеніше бажання - отримати певний подарунок, який дуже бажається. Це може бути іграшка, книга, електронний пристрій, одяг чи щось інше, що робить людину щасливою.
 2. Здоров'я: Бажання про здоров'я, одужання від хвороби або про благополуччя своєї родини та близьких.
 3. Щастя і Любов: Бажання про щасливий родинний життя, любов і злагоду в стосунках з близькими.
 4. Успіх і Навчання: Для дітей можна попросити про успішність у навчанні та здійснення навчальних амбіцій.
 5. Мир і Добро: Бажання про мир у світі, припинення конфліктів та більше доброти та розуміння серед людей.

Звісно, це лише декілька прикладів, і кожна людина може мати свої власні побажання та бажання на Свято Святого Миколая. Головне - це вірити у те, що ваші бажання можуть здійснитися, і відправити їх у світ разом зі своєю вдячністю та надією.


Ідеї подарунків для дітей та дорослих до Дня Святого Миколая

Лист від Святого Миколая

Це може бути Санта, Святий Миколай чи Дідусь Мороз - адже Україна на стільки самобутня та має таку багату історію казкових персонажів. Лист від Святого Миколая може бути українською, російською або англійською мовами.

Для створення листа можна вказати просто ім'я хлопчика чи дівчинки, але щоб лист став максимально оригінальний ми радимо вказувати друзів, досягнення малечі, місто проживання та багато інших особистих ознак. Тож давайте разом зробимо свято ще більш неймовірним.

Лист прийде в казковому конверті, із сертифікатом хорошої дитини. Конверт буде сургучований і зі справжньою печаткою та підписом чарівника.

Іменний новорічний мішечок червоний

Приготуйтеся відчути настрій справжнього святкування з нашим чарівним мішечком для подарунків із оленями! Яскравий та святковий червоний колір не залишить байдужим нікого, а можливість нанести ім'я отримувача подарунку зробить ваш подарунок по-справжньому особливим. З розміром 42*60см, цей мішечок дозволить зручно та ефективно упакувати будь-який подарунок та зберегти таємницю до останнього моменту.

Середній новорічний подарунок від ельфиків

Середній новорічний подарунок - чудо рішення, що створить неймовірну атмосферу свята. Ми точно знаємо, кількість емоцій, що Ви побачите та отримаєте від такого подарунка - заряд на весь рік.

Тож, у подарунок від ельфиків входить:

 • печиво новорічне або книга
 • лакричні солодощі - 1 шт
 • тростини новорічні - 1 шт
 • іменний зайчик 20см або іменний рюкзак або новорічна гра (за вибором)
 • новорічна крафтова коробка

Також можна персоналізувати коробку - написавши невеличке побажання або ім'я одержувача. Вартість нанесення уточнюйте.

Такий чудовий подарунок можна доповнити іменним листом- що зробить свято, ще більш казковим.

Конверт-гра для листа

Це - зовнішній пакувальний конверт-коробка для листа. Внутрішня частина виконана у вигляді гри: зимові перегони. Суть гри - потрібно штовхати спеціальні фішки і потрапляти на кружечки з цифрами. Перемагає той, хто набрав найбільшу кількість очок.

Це ідеальний конверт на Новий Рік для всіх, хто любить веселі ігри і зимові розваги. З таким пакуванням ваші друзі та близькі зможуть не тільки отримати лист вітання від Діда Мороза чи Святого Миколая, але й насолоджуватись цікавою грою разом з рідними та друзями.

Іменний адвент календар за 16 днів до Нового року

Розкішний адвент-календар на 16 днів до Нового року - ідеальний спосіб зробити святковий настрій ще глибшим і яскравішим.

Разом з ельфенятками ми зробили адвент-календар з наліпками, а також організували супер-завдання для веселого, цікавого очікування Нового Року.

Календар може бути українською або російською мовами. Він обов'язково буде іменним - для одного або двох діток.

В комплекті:

 • адвент календар
 • наліпки

У комплекті яскраві стікери, за допомогою яких можна наочно показати дитині, скільки днів залишилося до Свята!

Різнокольорова подарункова новорічна коробка

Що створює перше враження про подарунок? Правильно - упаковка!

Коли відкриєш цю коробочку, ти опинишся в чарівному світі новорічної казки! Вона настільки яскрава та красива, що важко відірвати від неї погляд. Її розміри - 35 * 25 * 10 см - дозволяють вмістити в неї не тільки подарунок, а й багато інших цікавих різниць. А які ж красиві новорічні малюнки прикрашають цю коробку! Яскраві кольори, новорічні символи та маленькі ельфики роблять її ще більш чарівною. Це точно той відмінний вибір для тих, хто хоче створити новорічну атмосферу в своєму домі.

Комплект для створення листа від Святого Миколая чи Діда Мороза

Збережіть магію святкової пори з нашим комплектом для створення листа від Діда Мороза чи Святого Миколая!

Цей набір містить усе необхідне, щоб створити незабутній дарунок для маленьких та великих дітей. Комплект включає в себе чудовий конверт, спеціально розроблений бланк для листа та сертифікат, які Ви можете заповнити самостійно.

Завдяки цьому Ви зможете написати особливе повідомлення, відчути радість і захоплення від очікування дива, яке прийде у святкову ніч.

Новорічна гра - Чарівні Пакуночки

Чарівна ельфійська гра, що зробить зимові вечори ще цікавішими)

Познайомимось?

Привіт, друже! Ми з ельфами дуже раді бачити тебе на нашій фабриці подарунків. Кожної зими тут трапляються справжні дива. Адже для того, щоб створити новорічний подаруночок, треба багато терпіння, уважності та, звісно, трошки магії. Ну що, ти з нами? Найголовніша мета - це якомога швидше доставити подаруночки у чарівні сани. Тому ми дуже просимо тебе допомогти нам запакувати їх у чарівний папір, розподілити по іменах, створити нові заклинання, які будуть захищати їх від злих сил, та нарешті передати подарунки до саней. Але є одна важлива умова - наш помічник повинен бути дуже обережним, адже поряд можуть ховатися тролі, які будуть намагатися вкрасти наші подаруночки та зіпсувати усім свято. Щоб не допустити цього, тобі треба швидко та правильно виконувати кожне завдання. За роботу!

Свято Святого Миколая - це час піклування про інших, подарунків та виразу доброти. Незалежно від того, який подарунок ви оберете, важливо, щоб він ніс в собі вашу теплоту, приємність і найкращі побажання. З різноманітністю ідей, ви завжди зможете знайти ідеальний подарунок, який зробить день вашим близьким святковим і незабутнім. Нехай це свято наповнить ваш дім радістю, а ваші подарунки припишуть усмішку на обличчі усім, кому ви їх подаруєте.

Купити подарунки на День Святого Миколая ви можете на нашому сайті "Майстерня подарунків".

Схожі статті
Подарунки для тих, у кого все є
Подарунки для тих, у кого все є Коли ми обираємо подарунок для дитини, зазвичай перед нами стоїть одна головна мета - здивувати її. Але як це зробити, коли здається, ніби-то дитину вже нічим...
Читати
Створюємо новорічний настрій у школі
Щоб відчуття довгоочікуваної атмосфери свята з’явилося у дітей вчасно – можна створити його власноруч! Багато хто з нас запам'ятав лише щорічні святкові концерти в актовому залі та...
Читати
Новорічні веселощі або як цікаво провести зиму
Зима вже близько - отже настав час діставати з шафи теплі светри, м'які пледи та улюблені книги, щоб зігріватися всередині і зовні в ці колючі дні. У такий період ми можемо дозволити собі...
Читати
cart
0