Майстерня Подарунків    Блог   Свято   Створюємо новорічний настрій у школі
 29.10.2019

Створюємо новорічний настрій у школі

Створюємо новорічний настрій у школі

Щоб відчуття довгоочікуваної атмосфери свята з’явилося у дітей вчасно – можна створити його власноруч! Багато хто з нас запам'ятав лише щорічні святкові концерти в актовому залі та вирізані з паперу сніжинки на вікнах. Та здається, що нарешті настав час трошки оновити традиції. Згодні?

Створюємо новорічний настрій у школі

МОЗКОВИЙ ШТУРМ

Щоб влаштувати незабутню новорічну вечірку, потрібно визначитися з кількістю людей – це може бути один чи кілька класів. Наступний етап – вибір тематики. Вечірка може бути присвячена чомусь конкретному, а може бути просто костюмованою, щоб кожен з учнів зміг прийти у вигляді будь-якого персонажа, який спаде йому на думку, та не розповідати нікому про свій вибір до самого свята. У будь-якому випадку, залиште цей вибір дітям - вони точно не будуть байдужими до такої витівки.

ПІДГОТОВКА

Перш ніж влаштовувати веселощі, необхідно прикрасити приміщення. Декор може залежати від теми вашої вечірки, а може бути вільним. Виділіть час, щоб разом із дітьми зайнятися підготовкою: нехай кожен принесе чи зробить своїми руками прикрасу та візьме участь у цьому чарівному процесі. Буде чудово, якщо ви дістанете повітряні кульки та розвісите їх по всьому класу. Коли з прикрасами визначились - приступаємо до музики. Попросіть кожну дитину вибрати по 2-3 улюблені пісні, з яких буде складатися ідеальний святковий плейлист. Це значно підніме настрій.

НАРЕШТІ - ВЕСЕЛОЩІ!

Тепер саме час подумати про розваги. Візьміть на озброєння кілька цікавих конкурсів, ігор, фантів чи квестів, у яких зможе брати участь багато людей. Якщо є можливість – запросіть аніматорів або переодягніть батьків у казкових персонажів – цього діти точно не забудуть! Після ігор влаштуйте креативну фотосесію, щоб діти могли з часом згадувати свій образ та приємні враження від свята.

ПОДАРУНКИ ТА СМАКОЛИКИ

Подарунок на новий рік для дитини - найважливіший атрибут свята! Цей момент важливо обговорити з іншими батьками, щоб вирішити, що ви подаруєте дітям. Не можна, щоб чийсь подарунок надто відрізнявся від інших, адже кожен має свої можливості, а момент порівняння може зіпсувати комусь настрій. Знайдіть оптимальний варіант міні-сюрпризів для всіх, які будуть схожими між собою. До речі, лист учням від Діда морозу – чудовий подарунок для усього класу на Новий рік. Ви можете самостійно вигадати жартівливе вітання від чарівника з урахуванням особливостей колективу та цікавих фактів про дітей або можете замовити готовий лист. Ну і, звісно, ​​не забудьте організувати невеликий святковий стіл. Діти переживуть, якщо на ньому не буде салату олів'є, але солодощі та інші смаколики повинні бути обов'язково. Можна замовити піцу, зробити канапе, різні снеки та фрукти. Головне – не робіть ставку на складні страви. По завершенню свята можна попросити дітей написати на папірцях свої бажання на майбутній рік, якісь смішні спогади про школу, пов'язані з минаючим роком, або просто листи в майбутнє самому собі. За рік це можна буде перечитати, разом посміятися та розчулитися.

Схожі статті
Завдання для Адвент Календаря
Завдання для Різдвяного календаря 1. Придумати 5 імен для ельфів  2. Намалювати іграшку для ялинки  3. З`їсти цукерку без рук  4. Намалювати квітку лівою рукою  5....
Читати
15 чарівних справ на зиму
15 чарівних справ на зиму Зима - це чарівна пора року, коли з нетерпінням чекаєш на рекламу кока-коли і починаєш знову вірити в Діда Мороза. Зима - це загадка, затишність і...
Читати
Безкоштовний бланк для написання листа Діду Морозу або Святому Миколаю
Безкоштовний бланк для написання листа до Діда Мороза або Святого Миколая Привіт! Свято наближається і ми вже пишемо багато листів від Діда Мороза, Санти чи Святого Миколая! Щоб створити...
Читати
cart
0