Майстерня Подарунків    Блог   Свято   Лист до Святого Миколая
 19.09.2023

Лист до Святого Миколая

Лист до Святого Миколая

Ви можете завантажити наш авторський ілюстрований бланк, заповнивши форму за посиланням - таким чином ви отримаєте бланк для написання листа Святому Миколаю, Санті чи Діду Морозу.

Зовсім скоро в Україні відзначатимуть одне з найулюбленіших дитячих свят – День Святого Миколая. День Святого Миколая - це час радості, доброти та взаємопідтримки, і традиції, пов'язані з цим святом, додають яскравості та незабутніх моментів в житті людей.

Якщо згадати народні повір'я, то святий Миколай у ніч із 5 на 6 грудня в образі дідуся ходить із мішком подарунків, які залишає у дітей під подушкою. Але тільки в добрих дітей, щоб слухалися батьків і добре вчилися. Святий Миколай вважається одним із перших, хто роздавав подарунки, особливо дітям. Тому це свято часто відзначається даруванням подарунків дітям та близьким.

Святий Миколай приносить подарунки діткам усього світу, і це завжди час магії та неймовірних очікувань. Однак, особливо в Україні, де ми дуже шануємо цю традицію, є звичай писати листи самому Чудотворцю (Миколаю). Звісно, доброму дідусю важко запам'ятати всі побажання, тому в Україні заведено писати Чудотворцю листи. Якщо у вашій родині немає такої традиції – обов'язково виправте це. Це не просто забавка - це спосіб висловлювати свої бажання та надії, а також спроба з'ясувати, наскільки ми були слухняними й чемними протягом року.

Дитячий лист Святому Миколаю

Дитяче листування з Миколаєм вносить в наше життя елемент казковості та магії. Цей процес допомагає дитині зміцнити свою віру в чудо, в те, що навіть найнеймовірніше може статися. Коли ми пишемо листа до Святого Миколая, в тексті, ми вчимося аналізувати своє життя, розмірковувати над своїми вчинками та вибирати найбажаніше і найнеобхідніше для себе. Це також гарний спосіб навчити дітей висловлювати свої почуття та бажання у письмовій формі.

Якщо у вашій родині ще не існує цієї чудової традиції, радимо вам виправити це непорозуміння. Лист для Святого Миколая - це не тільки спосіб запросити у свій дім казку, але й сприяння психологічному розвитку та формуванню цінних навичок у вашої дитини.

Лист дитини до Святого Миколая - це особливий момент, коли дитина може відчути, що її голос чується в небесній вишині. Писати цей лист - це як змагання з собою. Дитина розмірковує над тим, що важливо і цінно саме для неї. Вона вивчає свої почуття і бажання, і намагається виразити їх у словах.

Цей процес навчає дітей важливим навичкам, таким як виразність, аналітичність та емоційний інтелект. Лист до Святого Миколая допомагає дітям розвивати свій внутрішній світ і вчить їх визнавати власні потреби та бажання.

Крім того, лист до Миколая - це також спосіб підкреслити важливість добрих вчинків та слухняності. Діти розуміють, що Святий Миколай приходить до тих, хто стає на шлях добра та взаємопідтримки. Тож ця традиція навчає дітей бути чесними та відповідальними.

Загалом, гарний лист до Миколая - це не просто лист з малюнком чи без, а важлива частина дитячого досвіду, яка викликає радість, надію та віру у чудо, і сприяє виходу на найвищий рівень саморозуміння і розвитку важливих життєвих навичок.

Що приносить Святий Миколай

Святий Миколай приносить дітям багато чого особливого та цікавого. Його подарунки символізують радість, надію та доброту. Ось кілька речей, які Святий Миколай може принести:

Подарунки: Саме це перше, що приходить на думку. Святий Миколай приносить подарунки, які діти вибирають або просять у своєму листі до нього. Це можуть бути іграшки, книги, солодощі та інші речі, які діти побажали.

Радість і Сміх: Миколай завжди приносить радість та сміх. Він розважає дітей і часто влаштовує різноманітні розваги та святкування.

Віру в Чудо: Подарунки від Святого Миколая допомагають дітям зберегти свою віру в чудо. Вони навчають дітей, що навіть найнеймовірніші бажання можуть здійснитися.

Доброту і Благодійність: Святий Миколай є символом доброти й благодійності. Його прихід надихає дітей допомагати іншим і дарувати радість.

Сімейну Об'єднаність: Разом зібратися навколо святкового столу та отримувати подарунки від Миколая сприяє об'єднанню сім'ї та створенню незабутніх спогадів.

Пам'ять і Традицію: Святкові події, пов'язані зі Святим Миколаєм, створюють традиції та пам'ять, які переносяться з покоління в покоління.

Усе це разом робить Святого Миколая одним із символів радості та добра, який робить Різдво особливим для всіх.

Як написати дитячі листи до Святого Миколая?

Для того, щоб Святий Миколай вгадав з бажанням, потрібно йому заздалегідь надіслати листа з проханням. Аби конверт дійшов до адресата, його слід на підвіконня та очікувати, поки помічник Святого не забере його.Також можна написати лист святому Миколаю онлайн і він відправиться на магічну поштову скриньку в головний офіс ельфів.Без допомоги батьків дітям важко обійтися, тому присвятіть трохи свого часу, щоб допомогти чаду сформулювати лист і красиво оформити його – для дитини це дуже важливо.

Лист Святому

Отож, почати лист Миколаю слід з привітання. У першому абзаці дитині варто розповісти кілька слів про себе (ім'я, вік, місце проживання), свою родину, друзів, хобі тощо. Далі можна перерахувати добрі справи, зроблені протягом року. Якщо дитина вважає себе не достатньо слухняною – слід зізнатися про це в листі та попросити пробачення за погані вчинки.

Цей етап досить важливий, тож приділіть йому увагу. Ви не повинні налаштовувати дитину так, ніби вона не заслужила подарунків. Якщо ваше чадо дуже скромне, допоможіть йому згадати добрі та корисні справи, які дитина робить кожен день (не забуває чистити зубки, прибирає іграшки, допомагає батькам, друзям, ділиться іграшками, гарно вчиться ...). Тобто почніть з позитивного! Якщо хочете акцентувати на негативних моментах – м'яко нагадайте про це, щоб дитина задумалася, як можна "відкоригувати" поведінку в майбутньому. Повірте, такий виховний момент спрацює на відмінно.

Далі – найцікавіша частина. Це, звісно, перелік подарунків. Коли дитина буде перераховувати свої побажання, звичайно, помічникам Миколая слід контролювати потенційний бюджет. Але якщо малюк дуже хоче вказати речі, які коштують занадто дорого, – дозвольте йому замовити їх. Однак не забудьте попередити, що святий Миколай сам проаналізує лист і принесе те, що вважатиме необхідним.

Насамкінець дайте дитині можливість самостійно прикрасити лист, допомагаючи, якщо вона цього попросить. Якщо малюк не знає, що йому намалювати або ще не вміє цього робити – можна просто залишити відбиток долоні, змоченої у фарбі (або змалювати її контури), що буде символізувати вітання.

Зразок дитячого листа до святого Миколая

Шановний Святий Миколаю,

Якщо Ви читаєте цей лист, то, мабуть, Ви вже знаєте, що я був (була) чемний(а) протягом минулого року. Я намагався(лась) слухати своїх батьків і вчителів, і допомагав(ла) іншим, коли це було необхідно.

Я хотів(ла) би поділитися з Вами кількома моїми бажаннями на це Різдво. Перше бажання - це бажання здоров'я для своїх батьків, бабусь і дідусів, і всіх моїх рідних та друзів. Друге бажання - це навчитися більше про світ навколо і стати розумнішим(ою). Третє бажання - це бажання мати більше можливостей для ігор і розваг, а також можливість допомагати тим, хто цього потребує.

Святий Миколаю, я дуже вірю в доброту і чудеса цього святкового часу, і я дуже надіюсь, що мої бажання здійсняться. Дякую Вам за Вашу доброту та велику роботу, яку Ви робите для всіх дітей світу. Бажаю Вам щасливого Різдва та веселого Нового року!

З повагою,

[Ваше ім'я]

 

Шановний Святий Миколаю,

Навіть старшим іноді потрібна порція чуда і тепла в серці. Цього року я вирішив написати листа вам, адже вірю, що чудеса можуть статися в будь-який момент і для будь-кого.

Моє перше бажання - це мир та гармонія в усьому світі. Ми всі знаємо, як важливо жити у спокої та злагоді, і я сподіваюся, що наша планета стане кращим місцем завдяки вашій допомозі.

Друге бажання - це здоров'я і щасливе життя для всієї моєї родини та друзів. Вони заслуговують на найкраще, і я бажаю, щоб вони завжди були біля мене, щасливі та здорові.

Нарешті, третє бажання - це можливість допомагати іншим, бути добрим і великодушним. Я хочу робити світ кращим для інших, так само як ви це робите для дітей світу.

Святий Миколаю, я знаю, що це не звичайний лист від дитини, але я вірю в магію Різдва і в чудеса. Сподіваюся, що ви врахуєте мої бажання і допоможете мені зробити цей світ кращим місцем для всіх.

З великою вдячністю та найкращими побажаннями,

[Ваше ім'я]

 

Замовити та купити лист до Святого Миколая легко і зручно у нас!

Це особливий спосіб створити чарівний різдвяний настрій для ваших дітей та близьких. Чому варто обрати наш магазин для цієї чудової традиції?

Розмаїття дизайнів: Ми пропонуємо великий вибір дизайнів листів до Святого Миколая. Ви можете обрати той, який найкраще відповідає вашим вподобанням та стилю.

Місце для бажань і прохань: Наші листи мають вільне місце для запису бажань та прохань. Дитина може виразити свої мрії та бажання, роблячи лист особливим.

Простий процес замовлення: Замовити лист до Святого Миколая в нашому магазині - це легко і швидко. Виберіть дизайн, заповніть необхідні поля і виберіть зручний спосіб оплати.

Доставка вчасно: Ми гарантуємо, що листи до Святого Миколая будуть доставлені вчасно, щоб створити найкращий різдвяний настрій.

Не втрачайте часу! Замовте лист до Святого Миколая у нас і допоможіть вашим дітям створити свої власні різдвяні чудеса.

Схожі статті
Подарунки для тих, у кого все є
Подарунки для тих, у кого все є Коли ми обираємо подарунок для дитини, зазвичай перед нами стоїть одна головна мета - здивувати її. Але як це зробити, коли здається, ніби-то дитину вже нічим...
Читати
5 ідей як зустріти Новий рік
5 ідей як зустріти Новий рік Стіл ломиться від смаколиків, по телевізору виступають артисти, а будинок - сповнений гостей. Подібний сценарій зустрічі Нового року відомий більшості з...
Читати
Безкоштовний бланк для написання листа Діду Морозу або Святому Миколаю
Безкоштовний бланк для написання листа до Діда Мороза або Святого Миколая Привіт! Свято наближається і ми вже пишемо багато листів від Діда Мороза, Санти чи Святого Миколая! Щоб створити...
Читати
cart
0