Майстерня Подарунків    Блог   Традиції   Іменний лист від Зимового Миколая наймолодшим
 10.11.2022

Іменний лист від Зимового Миколая наймолодшим

Іменний лист від Зимового Миколая наймолодшим

Напередодні зимових канікул усі з нетерпінням чекають на День Святого Миколая - одне з найулюбленіших свят серед дітей. Звичайно, головним атрибутом свята є подарунки, які діти можуть знаходити у взутті, під подушками чи в інших місцях. А деякі дітлахи отримують не лише подарунки, а й іменний лист від Святого Миколая. Це особливий атрибут, який може зробити свято ще чарівнішим.

Щоб зрозуміти, чому саме Миколай являє собою образ доброго чарівника, пропонуємо дізнатися трошки більше про життя цього чародія.

Перш за все, Святий Миколай - не казковий персонаж, а реальна людина. Він був візантійським єпископом, який вважав своєю місією завжди допомагати бідним та хворим. Успадкувавши багатства, він мав змогу та ресурси, щоб це робити. Важливо знати, що він не чекав, поки хтось попросить у нього про допомогу, а сам намагався знайти тих, хто її потребує. Іноді він непомітно підкладав нужденним гроші, їжу та інші речі, та ніколи не потребував особистого визнання та пошани за це. Святий був справжнім прикладом того, як людина може чинити добро від чистого серця, проявляючи безумовну любов та людяність до кожного.

Іменний лист від Святого Миколая

Існує багато легенд, які ілюструють вчинки цього чарівника. Та ось одна з них. Жила собі одна дуже бідна вдова з маленькими дітьми. Їх мучила скрута, голод та холод. Щовечора вона заливалася сльозами, бо не була впевнена, що зможе врятувати життя своїх дітей. Але одного ранку, коли вона застилала ліжко, побачила під подушкою вузлик, набитий грішми, солодощами та подарунками. Здивуванню та радості жінки не було меж! Вона помолилася Богу, подякувавши за добро. Та лише згодом жінка дізналася, що це зробив саме Святий Миколай.

Завдяки цьому сьогодні ми маємо звичай підкладати дітям подарунки під подушку від імені Святого Миколая. Також на свято дуже важливо розповідати дитині, чому треба бути милосердною та доброю людиною.

Дуже складно порахувати кількість добрих вчинків, які зробив Святий Микола за своє життя. За це його і прозвали Чудотворцем. Він завжди опинявся там, де хтось потребував допомоги. Згодом церква канонізувала цього єпископа. Він є найвідомішим святим, його однаково шанують і католики, і протестанти, і православні. І сьогодні люди звертаються у молитвах і посилають листи до Святого Миколая. Він вважається помічником і захисником подорожніх, моряків, а також дітей.

Лист від Святого Миколая купити

Прокидаючись рано вранці на День Святого Миколая, кожна дитина в першу чергу заглядає під подушку або у свої черевички, щоб знайти там довгоочікувані сюрпризи. Та уявіть, якою може бути реакція, якщо вона знайде там справжній іменний лист від Св. Миколая. Особливо, якщо дитина напередодні свята власноруч написала листа до улюбленого чарівника.

Купити іменний лист від Святого Миколая для дитини можно на нашому сайті. Ви маєте унікальну можливість створити власну чарівну історію, а наша команда допоможе оформити листа та доставити його маленькому отримувачу.

Це свято вчить нас пам`ятати, чому так важливо завжди мати світло в середині та робити добрі вчинки. Саме тому образ цього чарівника залишається найсвітлішим серед багатьох супергероїв та надихає людей. Подарувати дитині найкращі спогади про свято дуже просто - на сайті ви знайдете шаблони іменних листів від Святого Миколая, які допоможуть малюкові відчути себе частиною казки.

Схожі статті
Традиції святкування дня святого Миколая
Традиції святкування дня святого Миколая Існує дуже багато традицій та звичаїв святкування дня Святого Миколая. Одна з прикмет стверджує, що в цей день потрібно розпрощатися з усіма...
Читати
Різдвяні традиції різних країн
Різдвяні традиції різних країн Люди вірять, що різдвяні свята несуть щось нове та чарівне. І що напередодні Різдва та Нового Року обов'язково здійснюються бажання. У кожній країні це...
Читати
Образ новорічного дідуся в різних країнах
Образ новорічного дідуся в різних країнах Кожного року настає особливий день, коли ми всі починаємо трішки більше вірити у магію, а діти усього світу з нетерпінням чекають на свого улюбленого...
Читати
cart
0