Майстерня Подарунків    Блог   Шаблони листів   Лист від Діда Мороза - шаблон №2
 31.10.2017

Лист від Діда Мороза - шаблон №2

Лист від Діда Мороза - шаблон №2

Лист від Діда Мороза - шаблон №2

Привіт, Сашко!

Тобі вже 13 років. Щороку ти знаходив мої чарівні посилки під ялинкою - як, наприклад, скейт минулого року. Цього місяця ельфи навіть перевищили ліміт трафіку, доки шукали в інтернеті креслення для твого подарунка. 

А погода була така, що навіть олені одягли теплі светри та сиділи біля каміна, згадуючи минулорічну подорож нічним небом твого рідного міста Харкова.

Скоро ти подорослішаєш і дізнаєшся про секрет складання «волохатого списку» людей, які отримують подарунки. А волохатий він тому, що ельфи-каліграфи пишуть його спеціальним чорнилом з полярного моху, що цвіте один раз на 10 років. Цього року відділ «Аналітики Поведінки» запідозрив тебе у недостатньо старанному навчанні. 

Тим не менш, мені стало тепліше під пухнастою шубою, коли я все ж таки побачив у цьому списку твоє ім'я. А причин виявилося достатньо: ти переміг на олімпіаді з математики та посів друге місце на змаганнях з айкідо, крім того, ти захоплюєшся програмуванням та малюванням. 

Твої друзі Оля та Олексій чудово відгукувалися про тебе, і ельфи щоразу фіксували це у своїх маленьких ельфійських блокнотах.

Чекаю на Новий рік. Сподіваюся ти також!

Твій друг, …

 

Ще більше шаблонів ми викладатимемо. Слідкуйте за новинами - Майстерня Діда Мороза

Схожі статті
Лист від Діда Мороза для найдоросліших
Дід Мороз ніколи не забував Вас - він завжди спостерігав за Вашим життям та Вашими успіхами! Цього року настав час, щоб Ваші друзі та близькі знову повірили у казку та отримали справжній лист -...
Читати
Шаблон іменного листа від Дідуся Мороза
Шаблон іменного листа від Дідуся Мороза Привіт, Микито! Якщо б ти тільки знав, як мені увесь час кортіло нарешті сісти у своє велике крісло біля каміну, дістати перо, чорнила з...
Читати
Лист від Діда Мороза - шаблон №7
Лист від Діда Мороза - шаблон №7 Найкрасивіші та найцікавіші приклади листів для Вас Вітання з Північного полюсу! Михайлику, дуже чекаю на зустріч з тобою у новому році! І я...
Читати
cart
0