Майстерня Подарунків    Блог   Шаблони листів   Лист від Діда Мороза - шаблон №7
 08.11.2017

Лист від Діда Мороза - шаблон №7

Лист від Діда Мороза - шаблон №7

Лист від Діда Мороза - шаблон №7

Найкрасивіші та найцікавіші приклади листів для Вас

Вітання з Північного полюсу!

Михайлику, дуже чекаю на зустріч з тобою у новому році! І я обов'язково приїду. Ти не уявляєш, як торік мені хотілося подарувати тобі не тільки Черепаху Федю, а й екскурсію Північним Полюсом, щоб показати всі тутешні дива.

Тобі вже 7 років, і про деякі з цих чарівних речей ти міг чути навіть від Андрія та Світлани. Але словами усього не описати! На наших клумбах ростуть крижані квіти, які переливаються різними відтінками на сонці. Ельфи поливають їх спеціальним крижаним дощем. Він насправді чарівний, адже краплі схожі на цукерки з м'якою начинкою.

Часто до нас приїжджають вчені, щоб подивитися на ці дива та дізнатися про щось нове. Правда, вони увесь час сидять у наметах та п'ють чай з пончиками, щоб зігрітися. Видно, ще не звикли до нашого північного вітру!

Іноді вони такі настирливі – ходять зі своїми приладами та шукають, напевно, фабрику іграшок. Але коли починаються новорічні підготування, всі вчені їдуть, щоб не заважати нам пакувати подарунки. Вони ж теж колись були дітьми та чекали на свято.

Цього року я обов'язково привезу тобі Трансформера Оптімуса-Прайма, адже ти старанно вчиш англійську, пішов у математичну школу, а ще любиш готувати та допомагати мамі по дому.

Твій друг,...

 

Сподобався цей чарівний шаблон листа від Діда Мороза? Замовляй у Майстерні Діда Мороза лист чи подарунок, і неймовірні емоції наповнять твій Новий Рік!

Схожі статті
Святковий лист-привітання для декількох діток від Санти, Діда Мороза або Св.Миколая
Святковий лист-привітання для декількох діток від Санти, Діда Мороза або Св.Миколая Головне завдання нашої Майстерні Діда Мороза зробити всіх дітей ще більш щасливими! Тому ми підготували...
Читати
Шаблон іменного листа від Дідуся Мороза
Шаблон іменного листа від Дідуся Мороза Привіт, Микито! Якщо б ти тільки знав, як мені увесь час кортіло нарешті сісти у своє велике крісло біля каміну, дістати перо, чорнила з...
Читати
Лист від Діда Мороза - шаблон №4
Лист від Діда Мороза - шаблон №4 Привіт, Максимка! Ти вже такий дорослий- цілих 5 рочків. Головне, що ти продовжуєш вірити в чудеса, а це вже запорука щастя і успіху. Бо тільки той,...
Читати
cart
0