Майстерня Подарунків    Блог   Шаблони листів   Лист від Діда Мороза для найдоросліших
 23.10.2019

Лист від Діда Мороза для найдоросліших

Лист від Діда Мороза для найдоросліших

Дід Мороз ніколи не забував Вас - він завжди спостерігав за Вашим життям та Вашими успіхами! Цього року настав час, щоб Ваші друзі та близькі знову повірили у казку та отримали справжній лист - відповідь від Діда Мороза для найдоросліших! Наша Майстерня подбає про те, щоб він був найказковішим та дійсно неймовірним! Ми маємо дуже багато індивідуальних текстів, з якими можна ознайомитися на сайті. Лист прийде у чарівному конверті із казкової Лапландії!:)

Лист-відповідь від Діда Мороза

З дивами тебе, Олеже!

З найказковішим та найулюбленішим святом у році! Пише тобі Дід ​​Мороз – твій старий добрий друг із дитинства. Скільки часу ми не спілкувалися? Але ти не думай, що я про тебе забув - щороку я спостерігав за твоїм життям, радів твоїм успіхам, сміявся і сумував разом із тобою. Іноді навіть відправляв снігових фей на розвідку, щоб вони непомітно підкидали тобі мішечки з удачею та гарним настроєм. Як швидко діти дорослішають! Адже я пам'ятаю тебе ще зовсім дитиною, пам'ятаю твою посмішку від першого новорічного подарунка, першу ялинку та перше загадане бажання. Пам'ятаю, як світилися твої очі щоразу, коли на вулиці йшов сніг – це ми з моєю командою чарівників розсипали його з вершин небосхилу.

З того моменту багато що змінилося, крім одного - ти й досі така ж чудова людина, яка вміє бути доброю, чесною, мудрою і справжньою. Головне - пам'ятай, що справжнє диво - це не тільки магія, диво - воно всередині кожного з нас! Дива живуть у серці, в думках та вчинках, адже іноді навіть прості слова здатні здійснити справжнє диво. Втім, ти й так це знаєш!

Хочу відкрити тобі секрет - у новому році я підготував для тебе багато всього цікавого і ледве стримуюсь, щоб не розкрити всі карти зараз. Скажу одне - ти на правильному шляху, і попереду на тебе чекає справжнє диво.

Що ж, а тепер мені час готуватися до свята - треба до блиску натерти свої сани, зібрати всі подарунки та нарешті нарядити ялинку. А ти не забувай про мене! Пиши іноді та приїжджай у гості. А я все так само спостерігатиму за твоєю поведінкою і допомагатиму тобі з виконанням бажань.

З любов'ю, твій Дід Мороз!

Схожі статті
Чарівний лист від Святого Миколая
Чарівний іменнний лист від Святого Миколая Майстерня Подарунків працювала весь рік над тим, щоб створити усі найкращі умови для святкування Нового Року та Святого Миколая! Ви можете...
Читати
Лист від Діда Мороза - шаблон №5
Лист від Діда Мороза - шаблон №5 Привіт, Назаре! Якщо ти читаєш цього листа, це означає, що диво здійснилось, Новий Рік, молодий і енергійний, вступає у свої права, а моя навколосвітня...
Читати
Шаблон іменного листа від Дідуся Мороза
Шаблон іменного листа від Дідуся Мороза Привіт, Микито! Якщо б ти тільки знав, як мені увесь час кортіло нарешті сісти у своє велике крісло біля каміну, дістати перо, чорнила з...
Читати
cart
0