Майстерня Подарунків    Блог   Шаблони листів   Шаблон листа від Діда Мороза №1
 20.10.2017

Шаблон листа від Діда Мороза №1

Шаблон листа від Діда Мороза №1

Лист від Діда Мороза дитині

 

Шаблон іменного листа від Дідуся Мороза українською мовою, текст 2016 рік

Отримай привітання від Діда Мороза у вигляді листа, Костя!

Дуже радий нарешті всістися біля теплого багаття, що мерехтить в каміні та написати тобі листа. Мені, чомусь, завжди приємно писати саме тобі. Може, тому що ти нагадуєш мені мого благородного друга ельфа Кіто, якого я виховав і оберігав. А тепер він вже виріс і покинув моє Новорічне Міністерство, створивши власну організацію «Товариство Добрих Справ». Костя, ти такий же добрий і щирий, як той мій ельф!

До мене долетіла чутка, що дорослі іноді тебе сварять за надмірне споглядання мультиків? Уяви, як же багато часу з’явиться, коли замість цього, ти будеш займатися вивченням динозаврів та німецької мови, - тобто тим, що тобі дійсно подобається.

І як же добре, що тебе підтримують твої друзі – Артем та Олександр. Так, у вас виникають іноді суперечки і непорозуміння, але запам’ятай, якщо ти можеш з ними залишатись собою, якщо вони здатні підтримати твої шалені ідеї, то цінуй їх і не забудь поздоровити з Новим Роком.

Знаєш, у свої 5 років мене вражають твої побажання подарунків. Минулого року ковзани треба було дуже добре пошукати, але все ж у нас вийшло. Очікуй подарунок під ялинкою і цього року!

Найкращого тобі свята!

 

Оригінальні іменні листи від Діда Мороза українською мовою з новорічним привітанням, приємні подарунки.

Сподобався текст привітання українською? Замовити іменний лист від Діда Мороза в Україні можна в Майстерні Діда Мороза. Оригінальний, неповторний, максимально аутентичний - дитинка буде в захваті!

Скористайтеся формою для вибору тексту привітання та подарунка для дитинки. Замовляйте іменний лист від Діда Мороза з українським текстом і зробіть ваше свято незабутнім!

Схожі статті
Лист від Діда Мороза - шаблон №5
Лист від Діда Мороза - шаблон №5 Привіт, Назаре! Якщо ти читаєш цього листа, це означає, що диво здійснилось, Новий Рік, молодий і енергійний, вступає у свої права, а моя навколосвітня...
Читати
Святковий лист-привітання для декількох діток від Санти, Діда Мороза або Св.Миколая
Святковий лист-привітання для декількох діток від Санти, Діда Мороза або Св.Миколая Головне завдання нашої Майстерні Діда Мороза зробити всіх дітей ще більш щасливими! Тому ми підготували...
Читати
Лист від Діда Мороза - шаблон №7
Лист від Діда Мороза - шаблон №7 Найкрасивіші та найцікавіші приклади листів для Вас Вітання з Північного полюсу! Михайлику, дуже чекаю на зустріч з тобою у новому році! І я...
Читати
cart
0