Майстерня Подарунків    Блог   Лист від Діда Мороза   Лист від Санта Клауса – привіт з Лапландії
 08.10.2018

Лист від Санта Клауса – привіт з Лапландії

Лист від Санта Клауса – привіт з Лапландії

Лист від Санта Клауса – привіт з Лапландії

Санта Клаус – добрий різдвяний чарівник

Таке дивовижне зимове свято, як Новий рік, завжди несе в собі якусь таємницю, від нього віє магією та чаклунством. Поринаючи в новорічну атмосферу, починаєш мимоволі чекати дива і вірити в казки. А головним персонажем будь-якої казки, зокрема новорічної, є чарівник, який дарує подарунки та виконує заповітні мрії. У кожній країні цього чарівника репрезентують і називають по-різному. Всім відомо, що у нашого Діда Мороза є іноземний колега з новорічних справ – його ім'я Санта Клаус (англ. - Santa Claus).Він теж популярний у нашій країні, і багато дітей бажають отримати подарунок і лист від Санта Клауса з Лапландії англійською на Різдво або Новий Рік.

Saint Nicholas, Kris Kringle, Father Christmas

Санта-Клаус відомий і під іншими іменами: Saint Nicholas, Kris Kringle, Father Christmas і просто Санта. Він відрізняється від нашого Діда Мороза не лише зовнішнім виглядом, а й секретними прийомами, які використовуються для створення свята. Хто такий цей Санта? Давайте знайомитися!

Прототипом Санта Клауса був святий Миколай (Saint Nicholas) – єпископ, який допомагав бідним і непомітно підкидав подарунки та монети у їхні черевики. Санта-Клаус – персонаж суто різдвяний. Справа в тому, що в країнах Європи та США Різдво – більш значуще свято, ніж Новий рік, і цей чарівник вітає дітлахів саме на Різдво. Сьогодні образ веселого дідуся Санта Клауса прижився і в нас, і його часто ототожнюють або плутають із Дідом Морозом.

Звідки Санта надсилає листи та подарунки?

Будинок Санти знаходиться в далекій Лапландії (Фінляндія), і це не просто дитяча вигадка. У 1984 році ООН офіційно проголосив Лапландію Землею Санта Клауса, і чарівнику звели велику резиденцію з офіційною адресою. Діти з усіх куточків планети надсилають туди свої листи. Щороку поштова скринька чарівника буквально лопається від величезної кількості пошти, і, звичайно, всі юні кореспонденти мріють отримати окрім різдвяного подарунка лист у відповідь від Санта Клауса англійською прямо з Лапландії.

На відміну від Діда Мороза, у Санти немає внучки Снігуроньки, але є своя велика команда, яка допомагає йому з його святковими справами. Вона складається з гномів, ельфів та оленів. До настання свята ельфи ведуть спеціальні книги чи списки, в яких зазначають, хто з дітей поводився добре протягом року, а хто – не дуже. Санта – борець за справедливість, який вважає, що подарунки мають дістатись сумлінним та добрим хлопцям. Тому в листі Санта Клаусу діти перераховують, що хорошого зробили за цей рік, розповідають про свої досягнення та захоплення, і лише потім просять у нього довгоочікуваний подарунок.

Головний засіб пересування Санта Клауса – це чарівні сани, на яких він не їздить кучугурами, а літає світом разом зі своїми помічниками. Літають сани не за допомогою палива, а за допомогою упряжки північних оленів. На шиї у них висять маленькі різдвяні дзвіночки, що створюють характерний дзвін – це сигнал про наближення Санти. Свої сани він навантажує величезним мішком із подарунками, які розвозить додому.

Існує кілька версій того, як саме Санта-Клаус доставляє свої подарунки. У США є традиція вішати біля каміна спеціальні різдвяні шкарпетки, на які ельфи розкладають презенти, спускаючись до будинку через димар. Дехто з надією заглядає під новорічну ялинку, очікуючи, що подарунки з'являться саме там. Але одне відомо напевно – у Санти немає чітко встановлених правил щодо цього і він, швидше за все, залишить сюрприз там, де ви його шукатимете.

Неповторний стиль Санта-Клауса

Звичайно, як і у будь-якого казкового персонажа, Санта Клаус має свій неповторний стиль. Його святковий костюм складається з червоної куртки з білим хутряним коміром, підперезаної чорним поясом, та червоних штанів. На голові у нього ковпак такого ж кольору із маленьким помпончиком. Він теж носить сиву бороду, проте не таку довгу, як у Діда Мороза. Взувається чарівник у чорні чоботи, а на руки одягає легкі рукавички. Ще один відмінний атрибут Санта Клауса – це смугастий червоно-білий тростина із загнутим кінцем. На прилавках магазинів часто можна зустріти карамельні цукерки у формі такої палиці.

Вбрання ельфів найчастіше складаються з комбінезонів зеленого кольору та гольфів у червоно-білу смужку. На голові вони так само носять ковпаки, а на ногах – смішні черевики із задертим догори носком.

Чим займається ця команда після новорічних свят точно ніхто не знає. Швидше за все, вони також старанно працюють на своїй новорічній фабриці: контролюють виробництво нових подарунків та пакувального паперу, роблять різдвяні прикраси, спостерігають за дітьми та заповнюють свої чарівні списки. У будь-якому разі, без діла вони точно не сидять, адже підготовка до свята – процес довгий та неймовірно складний.

Існує безліч версій про те, який все-таки насправді цей добрий старий. Але, як би там не було, кожен із нас вірить у того чарівника, який живе у нього в серці. І не важливо, як його звуть і у що він одягнений, тому що його головне завдання – дарувати відчуття тієї новорічної казки, яку всі ми так чекаємо напередодні свята. Дозвольте цьому чарівнику бути саме таким, яким його бачите ви, адже іноді наша власна уява – головний ключ до розгадки будь-якої, навіть найбільшої таємниці.

Замовити лист від Санта Клауса англійською для різдвяного чи новорічного сюрпризу

Якщо Ви хочете зробити яскраве свято для ваших діточок та всієї родини, поспішайте замовити лист від Санта Клауса англійською в Майстерні Діда Мороза. Тут працюють творчі ельфи, які створять оригінальне вітання від Санти персонально для Вашої дитини.

Замовити лист від Санта-Клауса на нашому сайті дуже просто. Потрібно заповнити анкету та повідомити в ній деякі дані про адресат, вибрати шаблон листа від Санти та подарунок. Гарно оформлене послання прибуде за вказаною адресою.

ЧАВО

❓ У Вас є шаблони нестандартних листів?

Так є. У нас також можна знайти листи для групи в садок, листи для класу в школі, листи для сімей, листи-вітання для чоловіка чи дружини, листи для співробітників. Для незвичайних текстів - необхідно написати нам запит у чат, на імейл, месенджер, вайбер або телеграм, або попросити ельфа на телефоні надати необхідні шаблони.

❓ Чи здійснюєте Ви доставку в інші країни?

У нас є можливість доставки до інших країн. Доставка триває від 10 до 30 днів. Тому такі замовлення рекомендуємо оформляти заздалегідь. Вартість доставки в залежності від країни коливається, але в середньому становить від 100 до 300 грн. Наші листи вже побували у Польщі, Білорусі, США, Австралії, Чехії, Грузії та навіть у Фінляндії.

❓ Як створюються тексти листів?

Тексти листів створюють справжні казкарі-письменники. Це справді ельфи – ті, хто вірить у диво, любить свято та обов'язково дітей. Письменників ми постійно відбираємо, щоб тексти були максимально різноманітні та казкові. Ми ридаємо, радіємо та щиро.

Схожі статті
Чому дитині важливо отримати листа від Діда Мороза?
Чому дитині важливо отримати листа від Діда Мороза? Деякі дорослі всерйоз вважають, що вірити у Діда Мороза дітям - зовсім ні до чого. На їх думку, дитину потрібно якомога раніше переконати,...
Читати
А раніше писали Діду Морозу?
Існує кілька слів, які здатні моментально повертати в дитинство, і ці слова – ялинка, мандарини, Дід Мороз, конверти листів від Діда Мороза . Ну, що, відчуваєте? Новий Рік завжди викликає...
Читати
Лист від Святого Миколая дитині
Лист від Миколая Як тільки починається зима, то діти з усіх куточків країни починають чекати перше зимове свято — 6 грудня, свято Зимового Миколая, як кажуть в народі. Чому вони з...
Читати
cart
0