Майстерня Подарунків    Блог   Лист від Діда Мороза   Лист від Святого Миколая дитині
 05.10.2018

Лист від Святого Миколая дитині

Лист від Святого Миколая дитині

Лист від Миколая

Як тільки починається зима, то діти з усіх куточків країни починають чекати перше зимове свято — 6 грудня, свято Зимового Миколая, як кажуть в народі. Чому вони з нетерпінням чекають? Тому що зазвичай в цей день отримують подарунки від Святого, знаходячи їх під подушкою або у взутті. Деякі діти знаходять навіть іменний лист від Святого Миколая. Це свято запускає магію зимового сезону і робить його особливим для кожного маленького українця.

Хто такий Святий Миколай?

Святий Миколай – це чарівник, який підкорив серця дітей та дорослих, адже він має образ надзвичайно світлої та доброї людини. Варто з`ясувати, чому, адже багато хто чув ім`я цього чародія, але не всі знають історію його життя та легенду цього чарівного свята. Святий Миколай був реальною людиною, візантійським єпископом, який, успадкувавши багатство, завжди допомагав бідним та хворим. Цікаво, що він не чекав, поки хтось попросить у нього про допомогу, він завжди сам шукав тих, кому ця допомога потрібна. Він підкладав нужденним гроші, їжу та інші дарунки. Святий був прикладом справжнього милосердя та всеосяжної любові до Бога і до людства.

Про діяльність Миколая існує чимало легенд. Одного разу він знайшов чоловіка, який був засмучений тим, що не міг видати заміж своїх трьох доньок. Для них не було приданого, а в той час це було обов`язковою вимогою. Дізнавшись про це, Миколай потайки прийшов вночі до їхньої хати та підклав кожній з дівчат по шматку золота. Вважається, що саме завдяки цій легенді з`явився звичай підкладати дітям дарунки під подушку від імені Святого Миколая, та розповідати, чому так важливо бути милосердною та доброю людиною.

Існує ще одне цікаве повір’я, яке розповідає про призначення Святого. Кажуть, що коли помер єпископ міста Міри, інші керівники церкви довго не могли вирішити, хто має зайняти його місце. Трохи пізніше архієпископу явилось видіння, що владикою має стати той чоловік, який першим прийде вранці до церкви, щоб помолитися, адже ця людина буде найбільше тягнутися до Бога та любити його найчистішою любов`ю. Цим чоловіком і виявився Миколай, якому архієпископ і дав нове звання. Миколай погодився, бо вважав, що на все є Божа Воля. До того ж уві сні йому і самому бачилось видіння, як Ісус Христос передає йому Євангеліє. Коли він пішов до церкви і хотів спитати Бога, що означало це видіння, саме тоді його і призначили новим єпископом, і він отримав відповідь на своє запитання.

Лист дітям від Миколая

Не злічити усіх благодіянь та чудес, які зробив Святий Микола за своє життя. За це його називають Чудотворцем. Він швидко з'являвся там, де хтось потребував допомоги чи опинився у скрутному становищі, і за це його називають ще скоропомічним. Церква канонізувала цього єпископа і повсякчас прославляє його. Він є найвідомішим святим, його однаково шанують і католики, і протестанти, і православні. І сьогодні люди звертаються у молитвах і посилають листи до Святого Миколайчика. Він вважається помічником і захисником подорожніх, моряків, а також діточок.

Дуже часто напередодні цього свята діти звертаються до Святого Миколая. Вони пишуть до нього і розповідають про свої бажання, згадують усі свої добрі та погані вчинки, щоб визначити, який гостинчик вони отримають. Це чарівне свято завжди нагадує нам про доброту, взаємопідтримку і потребу допомагати один одному, як це робив і великий Святий Миколай.

Перед тим, як запропонувати написати листа Святому Миколаю, розкажіть дитині трохи про це свято, нехай вона ближче познайомиться з легендарним персонажем, дізнається історію його життя і зрозуміє, що пише не вигаданому, а справжньому доброму герою, який здійснив безліч дивовижних речей на цій землі, будучи звичайною людиною.

Варто зазначити, що в процесі написання свого послання дитина також знайомиться з правилами граматики, формує структуру тексту та намагається правильно формулювати свої думки. Також, аналізуючи свої вчинки, вона навчається відокремлювати головне від другорядного. І, звичайно ж, такого роду заняття розвиває фантазію та креативне мислення.

Для батьків цей момент допоможе зорієнтуватися у виборі презенту до свята. Якщо дитина не знає, з чого почати, приділіть їй трохи часу, щоб допомогти. Щоб залучити натхнення, створіть навколо атмосферу творчості: поставте на стіл чашку гарячого какао, запаліть свічки або гірлянди, увімкніть приємну святкову музику. Перед цим сходіть до магазину та оберіть кольоровий папір, фломастери, яскраві наклейки. На пошті можна купити гарний конверт та марки. Не забувайте, що для дитини це не просто лист, а справжній акт чаклунства, в який він вкладає свою творчість. Розкажіть, що він може прикрасити папір і конверт як захоче, а Святий Миколай обов'язково гідно оцінить його старання.

Часто в процесі вибору подарунків дитина захоплюється і починає перераховувати все, що спадає їй на думку - від самокату до особистої іграшкової фабрики. Ви маєте можливість контролювати цей процес. Поясніть, що Святий Миколай не зможе подарувати надто багато подарунків, адже чарівнику потрібно подбати про те, щоб їх вистачило на всіх. Запропонуйте зосередитися на тому, чого хочеться найбільше, та обрати найбажаніший презент. Але якщо все ж таки у списку виявилося надто багато потенційних подарунків, які буде проблематично придбати, попередьте, що святий сам подумає і ухвалить рішення, що покласти йому під подушку. Зверніть увагу малюка на те, що він повинен розповісти Святому Миколаю про свої здобутки та про те, які корисні та добрі справи він робив за цей час, адже для чарівника дуже важливо знати, що у дитини добре серце. Це не обов'язково мають бути серйозні дорослі вчинки - цілком достатньо нагадати дитині про те, як він допомагав по дому, чемно спілкувався зі старшими або просто поділився цукеркою з другом. Негативні моменти теж слід зазначити, щоб малюк навчався аналізувати свою поведінку. Але не зациклюйте його увагу на них, поясніть, що ніхто не поводиться ідеально, але важливо вміти визнавати свої помилки, а добрий чарівник цінує не тільки гарну поведінку, а й чесність. У листі до Святого Миколая дитина може навіть розповісти кумедну історію, поділитися враженнями або довірити чарівникові свою таємницю.

Ну ось, найважливіший етап завершено. Залишилося лише покласти листа у конверт, наклеїти на його марки та відправити. У графі "адреса отримувача" напишіть "Небесна канцелярія. Святому Миколаю". Конверт можна залишити на віконці, сказавши, що ангели обов'язково заберуть листа і передадуть його до рук чарівника. А можна піти разом із дитиною до поштової скриньки та покласти листа туди.

Лист відповідь від Святого Миколая

Тепер дитина чекає на здійснення чуда і, звичайно ж, на лист відповідь від Святого чарівника Миколая. Ви можете обмежитися тим, що залишите малюкові бажаний подаруночок під подушкою, а можете трохи продовжити пригоду та спробувати власноруч написати листа дитині від імені Святого Миколая. Уявіть, як він зрадіє такому несподіваному сюрпризу, коли відгук на його лист надихне його на ще більше віру в доброту та дива цього святкового часу!

Батьки, які підтримують в родині повагу до цього релігійного персонажа, напевно хочуть, щоб їх малюк отримав 6 грудня лист від Святого Миколая. Зробити дитині такий подарунок нескладно: текст можна написати самому, використовуючи свої літературні здібності, або знайти в Інтернеті лист від Святого Миколая шаблон.

Зразок листа від Святого Миколая дітям

Зразок або лист шаблон від Святого Миколая дітям ви можете знайти в Інтернеті. Сьогодні існує безліч прикладів на будь-який смак, серед яких ви обов'язково знайдете відповідний для свого сина чи доньки. Наприклад, лист від Святого Миколая дівчинці може містити в собі більше описової частини, розповіді про чарівні перетворення, заклинання, підготовку до свята. А зразок листа для хлопчика – пригодницькі сцени за участю розбійників, цікаві оповідальні повороти, несподівані розв'язки. Можливо Вам непросто знайти час на підготовку такого подарунка, але повірте: реакція дитини буде безцінною.

Кожна дитина, доки не виросте, живе у своєму унікальному, казковому світі. Дозвольте їй затриматись у ньому найдовше. Подорослішавши, він згадає про лист від Святого Миколая, який отримав за Вашою допомогою, і буде за це дуже вдячний. Адже найкраще, що Ви можете подарувати своїй дитині - це віра в чаклунство та незабутні враження! Це сприяє створенню особливих спогадів і збереженню дитячої невинності в серці.

Замовити лист від Святого Миколая

Готуєтеся до свята? Хочете зробити своїм малюкам сюрприз? Напишіть нам, і ми створимо чарівний лист від святого Миколая дитині або Вашим рідним, друзям чи колегам. Разом ми зможемо подарувати радість і віру в чудеса цього святкового сезону.

Якщо Ви не маєте достатньо часу або до Вас не приходить творча наснага, звертайтесь до Майстерні Діда Мороза. На нашому сайті Ви знайдете цікаві ідеї, зразки текстів та шаблони листів від Святого Миколая, а також інших улюблених дитячих персонажів - Дідуся Мороза або Санта-Клауса.

В Майстерні подарунків Ви можете замовити лист від Миколайчика і приготувати дорогій для Вас людині незабутній подарунок. Для того, щоб замовити листа від Святого Миколая, заповніть форму за кілька кроків і чекайте на сюрприз!

Схожі статті
Чому дитині важливо отримати листа від Діда Мороза?
Чому дитині важливо отримати листа від Діда Мороза? Деякі дорослі всерйоз вважають, що вірити у Діда Мороза дітям - зовсім ні до чого. На їх думку, дитину потрібно якомога раніше переконати,...
Читати
А раніше писали Діду Морозу?
Існує кілька слів, які здатні моментально повертати в дитинство, і ці слова – ялинка, мандарини, Дід Мороз, конверти листів від Діда Мороза . Ну, що, відчуваєте? Новий Рік завжди викликає...
Читати
Лист від Санта Клауса – привіт з Лапландії
Лист від Санта Клауса – привіт з Лапландії Санта Клаус – добрий різдвяний чарівник Таке дивовижне зимове свято, як Новий рік, завжди несе в собі якусь таємницю, від нього віє...
Читати
cart
0