23.10.2019

Лист від Санти

Лист від Санти

Лист від Санти

Ви думали, що Санта забув про вас? А ось і ні! Наша майстерня створює новорічні листи від Санти, які подарують незабутні емоції не лише дітям, а й дорослим! Всі наші листи індивідуальні і у нас їх дуже багато - більше 600!

Кожен лист ми оформляємо з великою любов'ю та пакуємо його в барвистий конверт із сургучною печаткою. А всередині конверту разом із листом на вас буде чекати маленький, але дуже приємний бонус! Детальніше ознайомитись з нашими листами можна на сайті.

Привіт, Міша!

Вітаю тебе зі святом! Напевно, ти не чекав отримати листа від мене, але так, це я, Санта! Спочатку я думав написати смску або надіслати вітання електронною поштою, але так і не зміг розібратися з цими вашими технологіями - у нас у Лапландії, чесно кажучи, навіть інтернет майже не ловить. Тому надсилаю тобі старого доброго листа, написаного на спеціальному папері, який мої помічники-ельфи роблять із кори чарівних дерев та кришталевого пилку. Завдяки цьому такому паперу не страшні жодні морози, і лист не постраждає, поки гноми з полярної пошти доставлятимуть його у твоє місто на своїх літаючих скутерах.

Як твої справи, Михайлику? Як проходять зимові канікули? Ти пробач, що так довго не писав - у нас на Новорічній фабриці, як завжди, безліч справ! То нові формули снігу розробляємо, то подарунки робимо, то спостерігаємо за дітлахами, щоб переконатися, що вони добре поводяться. Ось ти, до речі, цього року - молодець! Але є одна маленька проблема - до мене дійшла чутка, що ти нібито вже менше віриш у чари і зовсім не згадуєш про Старого Санту. Давай домовимося – щоб я про таке більше не чув! Ти ж розумієш, що дива є, треба лише придивитися до них. Вони оточують нас усюди, і цього року, обіцяю, вони точно не оминуть тебе. А ще, тобі обов'язково треба загадати бажання рівно опівночі під Новий рік, бо я вже замовив за тебе слово у відділі Виконання Бажань. Вони чекатимуть, тому не підведи мене.

Ну що ж, а тепер мені час і надалі готуватися до свята – треба зібрати врожай цукерок з карамельних дерев, упакувати подарунки та прикрасити ялинку. А ти пиши мені хоч іноді і обов'язково приїжджай у гості!

Твій старий друг Санта!

Схожі статті
Чарівний лист від Святого Миколая
Чарівний іменнний лист від Святого Миколая Майстерня Подарунків працювала весь рік над тим, щоб створити усі найкращі умови для святкування Нового Року та Святого Миколая! Ви можете...
Читати
Лист від Діда Мороза - шаблон №8
Шаблон листа від Діда Мороза дівчинці Читайте, насолоджуйтесь, та нехай серце б'ється у такт із казкою, що живе у наших листах.    Віро, привіт! Дякую тобі за...
Читати
Лист від Діда Мороза - шаблон №6
Лист від Діда Мороза - шаблон №6 Привіт, Жужику! Пише тобі найвідоміший Дідусь у світі, який приходить тільки до тих діточок, хто в нього вірить і хто його чекає. Ти – саме той...
Читати
cart
0