Майстерня Подарунків    Блог   Шаблони листів   Лист від Діда Мороза - шаблон №8
 09.11.2017

Лист від Діда Мороза - шаблон №8

Лист від Діда Мороза - шаблон №8

Шаблон листа від Діда Мороза дівчинці

Читайте, насолоджуйтесь, та нехай серце б'ється у такт із казкою, що живе у наших листах. 

 

Віро, привіт!

Дякую тобі за те, що вивчила алфавіт та пішла на шахи. Це дає мені гарний привід створити чарівний Новий Рік саме у твоєму домі!

Як ти захоплюєшся в'язанням, так і я захоплююсь малюванням на вікнах. Сподіваюся, тобі розповідали, що ці візерунки – справа моїх рук. Щоправда, через теплу погоду вони іноді зникають або їх змиває дощем. Дуже хочу здивувати тебе чимось цікавим цього року. Вгадаєш, що я намалював?

А у нас зараз сильна хуртовина, тож на Північному Полюсі ніхто не виходить із будинків. Навіть на фабриці сьогодні ніхто не працює, хіба що старий Полярний Ведмідь – охоронець, що стежить за порядком. Добре, що в мене під рукою опинилася частина списку дітей - і ти там теж є! Тобі вже 5 років. А ще на одній сторінці з тобою Соня та Ілюша. Для них теж обов'язково напишу листи. Головне, щоб Північна Пошта не підвела!

Хочу якнайшвидше прилетіти до Києва та покласти твій подарунок під ялинку. Я знаю, що ти хочеш книжку про Рапунсель. Подивимося, чи впоралися ельфи з цим завданням!

Із теплом та турботою з холодного Північного Полюса.

Твій друг, …

 

Сподобався наш шаблон листа Діда Мороза? Скільки коштує лист від діда мороза? Напишіть нам, і ми зробимо чарівне привітання від Діда Мороза саме для Вашої дитини.

Схожі статті
Лист від Діда Мороза - шаблон №9
Лист від Діда Мороза - шаблон №9 Ксюшику, вже дуже скучив за тобою! Вчора відділ Дитячої поведінки закінчив дуже важливий етап підготовки до свята. Складено списки тих, хто цього року...
Читати
Шаблон листа від Діда Мороза №1
Лист від Діда Мороза дитині   Шаблон іменного листа від Дідуся Мороза українською мовою, текст 2016 рік Отримай привітання від Діда Мороза у вигляді листа, Костя! Дуже...
Читати
Лист від Діда Мороза - шаблон №2
Лист від Діда Мороза - шаблон №2 Привіт, Сашко! Тобі вже 13 років. Щороку ти знаходив мої чарівні посилки під ялинкою - як, наприклад, скейт минулого року. Цього місяця ельфи навіть...
Читати
cart
0